شرکت ساختمانی او- یول از سال 1357 با اهداف محوری: مشارکت فعال در امر سازندگی و توسعه پایدار کشور ايران و سطح بین المللی و کارآفرینی مولد، فعالیت خود را آغاز نموده است و به یاری خدا و همت و تلاش منابع ارزشمند انسانی خود، با اجرای موفقیت آمیز بیش از 30 پروژه بزرگ داخلی و برون مرزی در زمينه‌هاي مختلف در دستیابی به اهداف مذکور، از توفیقات چشمگیری برخوردار شده است.

 

 

 اکنون این شرکت در ادامه حرکت بالنده خود و در راستای تعالی سازمانی، "راهبرد جایگاه او- یول به عنوان یکی از شرکت‌های برتر ساختمانی کشور و منطقه در 10 سال آینده" و "تداوم و وسعت بخشيدن به گستره حضور در بازار کشورهای خارجی"  به عنوان چشم‏انداز شرکت تعیین شده است. مدیریت و کارکنان او-یول تلاش دارند با بستر سازی مناسب از طریق تغییرات لازم در ساختار تشکیلاتی، سیستم‌ها و روش‌ها و  بکارگیری تکنیک‏های روزآمد مدیریت به این هدف تحقق بخشند.

 

 

شرکت اویول در سال 1357 با هدف فعالیت در عرصه ساخت و ساز و رفع محرومیت در استانهای ایران تأسیس شده است و طی قریب به چهار دهه گذشته با وجود فراز و نشیب­های فراوان در حوزه های اقتصاد و امنیت داخلی و منطقه­ای موفق گردیده است مسیر رشد و بالندگی را خود را به نحو مطلوبی بپیماید.

فعالیت مستمر در طرح و احداث پروژه­های بزرگ راهسازی، سدسازی و زیربنایی با بهره­گیری از دانش و تکنولوژی روز مهندسی و رعایت بالاترین استانداردهای بین­المللی تجارب ارزنده­ای را به کارنامه کاری این شرکت افزوده است و حفظ، ارتقاء و بکارگیری مستمر این تجارب در سایه وجود سرمایه انسانی متخصص و منابع ماشین آلاتی و مالی کارآمد در راستای آبادانی از وظایف اصلی شرکت اویول می­باشد. این شرکت پس از کسب تجارب ارزشمند در سطح ملی و با اتکا به منابع مذکور از دهه چهارم حیات خود حضور در عرصه کارهای بین المللی را در کنار فعالیت های ملی و داخلی به عنوان یک رویکرد جدید در دستور کار قرار داد.بیش از یک دهه است جامعه جهانی از قرن صنعتی به قرن فن­آوری اطلاعات و فراصنعتی گام گذاشته و شرکت اویول بر آن است همگام با جامعه جهانی به وظایف خود در حوزه ملی و فراملی به نحو شایسته ای عمل نماید. ما براین باوریم که ایجاد صلح،ثبات و آسایش برای ابنای بشر در جهان امروزی فقط با توسعه پایدار و متوازن کشوری،منطقه ای و جهانی امکان­پذیر خواهد.


 

 

 

 

ببود و رسالت ما به عنوان یک نهاد و سازمان فعال در صنعت احداث نقش­آفرینی هر چه بیشتر در فرآیند توسعه پایدار جهانی می­باشد.


 بدین لحاظ با تکیه بر سرمایه انسانی و دانش و تجربه فنی خود بر آنیم تا با حفظ و ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، سرلوحه قراردادن رضایت ذینفعان و همکاری با مراکز علمی- تحقیقاتیِ دانش­محور، گام­های بلندتری در ارائه خدمات فنی و مهندسی و نیل به برنامه استراتژیک مصوب شرکت برداریم.

 

 

گواهینامه اخذ شده از معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري                                                                                                                                                                                         

- پایه ١ رشته آب

- پایه ١ رشته راه و ترابری

- پایه ٣ رشته تاسیسات و تجهیزات

- پایه ٣ رشته ساختمان و ابنیه

- پایه ٤ رشته صنعت و معدن

- پایه ٤ رشته نیرو

- پایه ٥ رشته کاوش های زمینی

- پایه ٥ رشته نفت و گاز

 

بیشتر
گواهینامه های اخذ شده ازAnglo Japanese American (AJA)

-        گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت  2008 -  9001 ISO

-        گواهینامه رضایت مشتری 2004 -  10002 ISO

 

گواهینامه های اخذ شده از Alliance

 

-        گواهینامه سیستم ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE-MS)

 

 

شركت بین المللی او- يول با برخورداري از نيروي انساني آموزش ديده و مجرب ، اهمیت ویژه ای به رعایت ایمنی، بهداشت و حفاظت محیط زیست در پروژه های خود قائل بوده و در راستاي دستیابی به این هدف با  استقرار نظامHSE  رئوس خط مشي خود را بر اساس محورهاي زير استوار و خود را متعهد به اجراي اثربخش آن و مکلف به رعايت مقررات بين المللي حفاظت محيط زيست ، ايمني و حقوق بشر مي داند:

تعهد به پيشگيري از آلودگي محيط زيست ، آلودگي خاك ،آب و هوا از طريق شناسايي ، پايش و تعيين اهداف براي جنبه هاي بارز زيست محيطي در اجراي پروژه هاي عمراني مطابق با الزامات و قوانين سازمانهاي مربوطه. تعهد به حفظ سلامت كاركنان و كاهش حوادث نيروي انساني ، از طريق شناسايي ،ارزيابي ، پايش و هدف گذاري مخاطرات شغلي در جهت كاهش ريسك در اجراي پروژه هاي عمراني ، ضمن تطابق آنها با قوانين و مقررات سازمانهاي ذيربط.

 

بیشترتوسعه و استفاده بهينه از منابع انساني از جمله بكارگيري افراد در مشاغل مرتبط با تخصص آنان و ارتقاء تواناییهای ايشان به عنوان ضامن موفقيت سازمان در اجراي سيستم .HSEاستفاده از تجهيزات مناسب و كارآمد متناسب با نيازهاي پروژه.در این راستا اخذ گواهينامه HSE ناظر بر تامین و استقرار منابع گسترده در پروژه ها جهت حفاظت از محيط زيست و ايمني مي‏باشد .

  شما نمی توانید گذشته را تغییر دهید، اما می توانید آینده را مطابق با خواسته خود تغییر دهید.

 

 

شرکت محترم اویول

از تلاشهای آن شرکت در اجرای سد تنگاب فیروزآباد تقدیر به عمل می‏آید، تویق روز افزونتان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

محمد رضا عطارزاده- معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا

 

 شرکت ساختمانی اویول

 خدمات و تلاشهای ارزنده آن شرکت در اجرای سدهای کریت و نهرین طبس که نشان از توانمندی و عزم راسخ متخصصان میهن اسلامی دارد، موجب تقدیر و تشکر است.

توفیق روز افزون مدیران و کارکنان آن شرکت را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند سبحان خواستارم.

 

 حبیب ا... بیطرف - وزیر نیرو

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

بیشتر
شرکت ساختمانی اویول

احداث سد مخزنی اردبیل با بهره گیری از توان برنامه ریزی و مدیریت فرزندان این مرز و بوم، گام دیگری در راه خودکفایی، پیشرفت کشور و نوید بخش فردای بهتر برای ایران اسلامی است.

این موفقیت را به مدیران و کارکنان آن شرکت تبریک می گویم.

سید محمد خاتمی-رئیس جمهوری اسلامی ایران

 

 جناب آقای مهندس سالار علی یاری

مدیرعامل محترم شرکت اویول

 

با سلام

با استعانت از خداوند منان و با توجه به حسن سوابق و تجربه ارزشمندتان در عرصه فعالیتهای اجتماعی، عمرانی و سازندگی این مرز و بوم و به منظور ایجاد شوق و اشتیاق در تداوم برنامه ها و اجرای فعالیتتان بدین وسیله از تلاش و مساعی جنابعالی سپاسگزاری کرده از درگاه خداوند متعال برای شما توفیق روز افزون آرزو دارم.

 

محمد باقر قالیباف - شهردار تهران

 

 

 

 

دو خصلت است که چیزی در نیکی، بالاتر از آنها نیست: ایمان به خدا و سود رساندن به بندگان خدا ...... حضرت محمد ص

اخبار مربوط به سندیکای شرکت های ساختمانی

کنفرانس ایتک (رویکردهای نوین نگهداشت انرژی) عرضه بنگاه های دولتی به تشکل های مربوطه جشنواره...

عنوان اخبار تستی

عنوان اخبار تستی

اخبار تستی 3 یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در...

عنوان اخبار تستی

عنوان اخبار تستی

اخبار تستی 4 یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در...

www.acco.ir اانجمن شرکت های ساختمانی
www.iccair.com انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران
www.ehdasrd.com موسسه تحقیق و توسعه صنعت احداث
www.ircold.ir کمیته ملی سدهای بزرگ ایران
www.irncid.org کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران
خطا
  • JUser: :_load: ناتوان در تشخیص کاربر با شناسه: 664