پیشینه شرکت

شرکت ساختمانی او- یول از سال 1357 با اهداف محوری: مشارکت فعال در امر سازندگی و توسعه پایدار کشور ايران و سطح بین المللی و کارآفرینی مولد، فعالیت خود را آغاز نموده است و به یاری خدا و همت و تلاش منابع ارزشمند انسانی خود، با اجرای موفقیت آمیز بیش از 30 پروژه بزرگ داخلی و برون مرزی در زمينه‌هاي مختلف در دستیابی به اهداف مذکور، از توفیقات چشمگیری برخوردار شده است.

چشم انداز

اکنون این شرکت در ادامه حرکت بالنده خود و در راستای تعالی سازمانی، "راهبرد جایگاه او- یول به عنوان یکی از شرکت‌های برتر ساختمانی کشور و منطقه در 10 سال آینده" و "تداوم و وسعت بخشيدن به گستره حضور در بازار کشورهای خارجی" به عنوان چشم‏ انداز شرکت تعیین شده است. مدیریت و کارکنان او-یول تلاش دارند با بستر سازی مناسب از طریق تغییرات لازم در ساختار تشکیلاتی، سیستم‌ها و روش‌ها بکارگیری تکنیک‏های روزآمد مدیریت به این هدف تحقق بخشند.

اهداف

همانگونه که بیان شد شرکت بين المللي اويول در نظر دارد با به کارگيری توانمنديها و تجارب خود ، در توسعه پايدار ملي و فراملي نقش آفريني نموده و با تکيه بر مديريت نوين و بهره مندی از دانش و تکنولوژيهای روز دنيا با احداث پروژ های باکیفیت و کارآمد اطمينان خاطر برای مشتريانش را فراهم آورد .

اين شرکت با سابقه طولاني فعاليت در حوزه پروژه های حمل ونقل و مديريت منابع آبی خود را آماده طرح و ساخت پروژه های بزرگ سد سازی ، آزاد راهي ، تصفيه خانه و صنعت و خانه سازی در سطح بین المللی نموده و در این راستا با استقرار نظامهای مدیریت کیفیت ، ایمنی ،بهداشت و محیط زیست و کنترل و تضمین کیفیت عملیات اجرای در نظر دارد براساس برنامه ریزی استراتژیک خود طی دهه آتی جزو 10 شرکت برتر در منطقه قرار گیرد.

 

 

رزومه فعالیت ها و پروژه های شرکت

به صورت کامل با فعالیت ها ، تاریخچه و پروژه های شرکت آشنا شوید
رزومه