شرکت اویول در سال 1357 با هدف فعالیت در عرصه ساخت و ساز و رفع محرومیت در استانهای ایران تأسیس شده است و طی قریب به چهار دهه گذشته با وجود فراز و نشیب­ های فراوان در حوزه های اقتصاد و امنیت داخلی و منطقه ­ای موفق گردیده است مسیر رشد و بالندگی را خود را به نحو مطلوبی بپیماید.

فعالیت مستمر در طرح و احداث پروژه­ های بزرگ راه سازی، سدسازی و زیربنایی با بهره­ گیری از دانش و تکنولوژی روز مهندسی و رعایت بالاترین استانداردهای بین­ المللی تجارب ارزنده ­ای را به کارنامه کاری این شرکت افزوده است و حفظ، ارتقاء و بکارگیری مستمر این تجارب در سایه وجود سرمایه انسانی متخصص و منابع ماشین آلاتی و مالی کارآمد در راستای آبادانی از وظایف اصلی شرکت إویول می­باشد. این شرکت پس از کسب تجارب ارزشمند در سطح ملی و با اتکا به منابع مذکور از دهه چهارم حیات خود حضور در عرصه پروژه های بین المللی را در کنار فعالیت های ملی و داخلی به عنوان یک رویکرد جدید در دستور کار قرار داد.

بیش از یک دهه است جامعه جهانی از قرن صنعتی به قرن فن­اوری اطلاعات و فراصنعتی گام گذاشته و شرکت إویول بر آن است همگام با جامعه جهانی به وظایف خود در حوزه ملی و فراملی به نحو شایسته ای عمل نماید. ما براین باوریم که ایجاد صلح،ثبات و آسایش برای ابنای بشر در جهان امروزی فقط با توسعه پایدار و متوازن کشوری، منطقه­ ای و جهانی امکان­پذیر خواهد بود و رسالت ما به عنوان یک نهاد و سازمان فعال در صنعت احداث، نقش ­آفرینی هر چه بیشتر در فرآیند توسعه پایدار جهانی می­باشد.

بدین لحاظ با تکیه بر سرمایه انسانی و دانش و تجربه فنی خود بر آنیم تا با حفظ و ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، سرلوحه قراردادن رضایت ذینفعان و همکاری با مراکز علمی- تحقیقاتیِ دانش­ محور، گام­های بلندتری در ارائه خدمات فنی و مهندسی و نیل به برنامه استراتژیک مصوب شرکت برداریم.

 

سالار علیاری

مدیر عامل